KONST / Litografier / Färglitografi 9122145
nr 912 2145
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Mona Huss Walin (f. 1944), Göteborg, 82/450, signerad. - 86, motivet: 71x49
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:19:09
900 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.900 kr
15 sep